Chcem pomôcť: transplantácie očných rohoviek v Afganistane (online cez darcovský systém DARUJME.SK)

Chcem pomôcť: transplantácie očných rohoviek v Afganistane (online cez darcovský systém DARUJME.SK)

V rámci projektu Adžamal (sprievodca projektom) zbierame finančné prostriedky na zakúpenie rohoviek a ich transplantáciu konkrétnym nevidiacim ľuďom v Afganistane. Samotná operácia na naše európske pomery nie je náročná a celé to stojí „len“ necelých 1000 €. Predstavme si, že za tú sumu môže niekto vidieť! Od roku 2008 sa v rámci projektu Adžamal podarilo úspešne vrátiť zrak transplantáciou očných rohoviek desiatkam Afgáncom a tým aj zmeniť ich budúcnosť.

Čakajúci pacienti | Komu sme pomohli

100% vášho daru pomáha!

1. Môj dar

Výška pravidelného daru / mesiac
€/m
ČÍSLO ÚČTU PRE TRVALÝ PRÍKAZ: 2400175773/8330 (Fio banka), variabilný symbol: 5555. Svojím príspevkom umožníte rozvíjať naše projekty a reagovať na aktuálne potreby. ĎAKUJEME!

2. Moje údaje

Meno *

Priezvisko *

E-mail *

Meno vybraného čakajúceho pacienta?

3. Spôsob platby


Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania Darujme.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. Po úspešnom prijatí daru Vám zašleme informačný email. Ďakujeme!

Naše projekty sú len jedny z mnohých, ciele pomoci môžu byť rôzne. Určite nie sme jediní, ktorí sa snažia pomáhať a uchádzajú sa o váš dar. Môžeme vám však sľúbiť, že vždy konáme podľa nášho najlepšieho vedomia. Zároveň garantujeme, že celá suma vášho daru ide na deklarovaný účel. A vďaka tomu, že naša pomoc je vždy konkrétna, každé euro pomôže!