Chcem pomôcť: štúdium na "college" v Maroku (online cez darcovský systém DARUJME.SK)

Chcem pomôcť: štúdium na "college" v Maroku (online cez darcovský systém DARUJME.SK)

Školstvo v Maroku je síce bezplatné, ale rodiny v dedinke Agouti nemajú prostriedky na to, aby financovali bývanie detí na internáte a všetky pomôcky, keďže college - pokračovanie 6-ročnej základnej školy - sa nachádza v susednom údolí. College trvá štyri roky a je ukončené s Certificat d'Enseignement Secondaire. Základnými predmetmi sú islam, matematika, francúzština a informatika.  Štúdium podporujeme od školského roku 2012/2013 a v pomoci pokračujeme. Suma 150 € na školský rok zahŕňa 110 € na internát a stravu a 40 € na oblečenie a pomôcky.

Naše študentky a študent | Ako sme pomohli

100% vášho daru pomáha: 15 € = mesiac školy pre jedného z našich študentov

1. Môj dar

Výška pravidelného daru / mesiac
€/m
ČÍSLO ÚČTU PRE TRVALÝ PRÍKAZ: 2400175773/8330 (Fio banka), variabilný symbol: 5555. Svojím príspevkom umožníte rozvíjať naše projekty a reagovať na aktuálne potreby. ĎAKUJEME!

2. Moje údaje

Meno *

Priezvisko *

E-mail *

Meno vybraného študenta?

3. Spôsob platby


Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania Darujme.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. Po úspešnom prijatí daru Vám zašleme informačný email. Ďakujeme!

Naše projekty sú len jedny z mnohých, ciele pomoci môžu byť rôzne. Určite nie sme jediní, ktorí sa snažia pomáhať a uchádzajú sa o váš dar. Môžeme vám však sľúbiť, že vždy konáme podľa nášho najlepšieho vedomia. Zároveň garantujeme, že celá suma vášho daru ide na deklarovaný účel. A vďaka tomu, že naša pomoc je vždy konkrétna, každé euro pomôže!